Pytania i odpowiedzi » Zdrowie i uroda

Jak zadbać o urodę Pana Młodego?

0 (0 opinie)
Twoja ocena:
Jak zadbać o urodę Pana Młodego?

Warto ładnie wyglądać na zdjęciach, które będą ogładać znajomi, rodzina i przyszłe pokolenia. Pan Młody może zadbać o siebie przed ślubem na kilka sposóbów:

Manicure - dłonie małżonków w dużym zbliżeniu znajdą się na wielu zdjęciach, dlatego warto zafundować sobie przed ślubem profesjonalny manicure: skrócenie i nadanie kształtu paznokciom, wygładzenie skóry dłoni.

 

Cera - żeby twarz nie zdradzała oznak zmęczenia, jakie często towarzyszy ślubnym przygotowaniom, warto odświeżyć skórę w salonie kosmetycznym. Wiele salonów oferuje specjalne zabiegi dla mężczyzn. Najlepiej zgłosić się na pierwszy zabieg kilka miesięcy przed ślubem i jeśli skóra zareaguje pozytywnie, powtórzyć go kilka dni przed uroczystością. Z solarium lepiej korzystać z dużym umiarem, ponieważ może popsuć cerę.

 

Puder - każdy kto występował przed kamerą wie, że do telewizji i studyjnych zdjęć niezbędny jest makijaż, dotyczy to tak samo mężczyzn jak i kobiet. W dniu ślubu warto mieć przy sobie własny sypki puder, zamiast polegać na kosmetyku jaki zwykle oferują fotografowie. Kosmetyk należy wcześniej wypróbować, żeby upewnić się, że nie wywołuje uczulenia.

SH

Michalina2010
jak zmusic faceta do tego wszystkiego;)???
Anonim
Dokładnie-jak zmusić Pana młodego do pudru, skoro nawet nie nie używa balsamów po goleniu, bo nie znosi być "tłustym"?
Barbarella
Klasyczny chwyt: "zrób to dla mnie" powinien zadziałać ;)
Kasiaaaaaaa
Kurczę faceta naprawdę nie trzeba ZMUSZAĆ :) to też człowiek, i jak się odpowiednio uargumentuje, bo głównie argumentacja logiczna i konkretna trafia do mężczyzn, to przecież zrozumie. Poza tym czasem nie warto zmuszać narzeczonego do wszystkich dostępnych zabiegów, bo zwyczajnie jego cera tego nie wymaga (np. przy suchej cerze nie będzie się świecił, więc i puder mu nie potrzebny :) )
dorota
Najnowszy komentarz!
zdjęcia ślubne to pamiątka na lata.
jeśli nie chce się świecić na zdjęciach to się zgodzi.
sypki puder w naturalnym kolorze nie będzie na zdjęciach widoczny, a różnica w efekcie jest ogromna
Użytkownik:
Treść: