Pytania i odpowiedzi » Ślub i wesele

Jak zorganizować ślub w indyjskim stylu?

0 (0 opinie)
Twoja ocena:
Jak zorganizować ślub w indyjskim stylu?

Kochasz Indie? Cały ich klimat i kolorową kulturę? A nawet jeśli się w Indiach nie kochasz - to podobają Ci się na tyle, że chcesz co nieco zaczerpnąć z nich i przenieść w przygotowania do własnego ślubu?

 

Jaka by nie była odpowiedź na te powyższe pytania - jesteś w dobrym miejscu ;) W kilku punktach przybliżę Ci sposób na wykreowanie wspaniałego magicznego klimatu na Twoim ślubie i weselu - inspirowanego jednym z najpiękniejszych i najbardziej urzekających zakątków na całym świecie!

 

 

Zobacz jak zorganizować ślub w indyjskim stylu

 

To dość prosta sprawa, bo wystarczy już kilka akcentów, by Twoja uroczystość nabrała odpowiedniego charakteru:

 

  • KOLOROWE DEKORACJE 

- postaW na moc barw i ich nasyconych odcieni. Pożądane są wszelkie czerwienie, błękity, zielenie, a także elementy żółci i złota. Jeśli lubisz blask i połysk, tym bardziej możesz podkreślić klimat ślubu w stylu indyjskim efektownymi dodatkami.

 

  • ŚWIEŻE KWIATY TO TU, TO TAM

- mile widziane, żeby nie powiedzieć niezbędne - bukiety, wiązanki, pojedyncze kwiaty i płatki, którymi udekorowana będzie cała sala weselna i każdy możliwy kąt :)

 

  • DEKORACJE TKANINAMI

- również kojarzą się z indyjskim klimatem - rozmaite tiule, zasłony i kotary, oczywiście w nasyconych intensywnych kolorach! Oraz dla podkręcenia charakteru - wzorzyste dywany, np. w drodze do ołtarza lub na sali weselnej.

 

  • W BOLLYWOODZKĄ NUTĘ

- sprawdzi się na weselu, np. w trakcie przerw pomiędzy blokami tanecznymi. Subtelne dźwięki dobrze znane z dłuuuugich bollywoodzkich produkcji wprowadzą i podtrzymają przez całe wesele odpowiedni nastrój wśród biesiadników.

 

  • CEKINY, KORALIKI, ZŁOTE NICI...

- i wszelkie tego typu ozdobniki na strojach Państwa Młodych oraz na dekoracjach. Ma być efektownie, ma być bogato, ma być radośnie i uroczyście!

 

  • DOŚĆ MOCNY MAKIJAŻ OCZU I SPORO BIŻUTERII

- dobra wiadomość dla Panien Młodych, które na co dzień mocno się malują i noszą spoooooroooo biżuterii - w dniu ślubu nie musisz robić wyjątku ;) Stylizacja ślubna indyjska nie wyznaje zasady "elegancja tkwi w umiarze". Wręcz przeciwnie, im strojniej wygląda Panna Młoda, tym lepiej!

 

  • INDYJSKIE MENU NA WESELU

- w weselne menu wpleć choćby kilka potraw z dodatkiem curry, kurkumy i imbiru, na bazie ryżu... Dla gości weselnych będzie to ciekawe i apetyczne urozmaicenie, a dla Was wspaniały sposób na podkreślenie wyjątkowego charakteru ślubu i wesela w indyjskim stylu :)

 

Jeśli chcesz bliżej zaznajomić się z indyjską kulturą - zobacz jak wygląda ślub w Indiach.

Użytkownik:
Treść: