Pytania i odpowiedzi » Kwiaty i dekoracje

Jak udekorować samochód do ślubu?

0 (0 opinie)
Twoja ocena:
Jak udekorować samochód do ślubu?

Sala weselna jest, lista gości się tworzy, auto do ślubu jest... tylko czym je udekorować?

 

Niezależnie, czy masz już wybraną kwiaciarnię albo firmę dekoratorską, która zajmie się przystrojeniem weselnym, czy jeszcze nie - pomysły poniżej mogą Cię zainteresować :) Zawsze warto się czymś zainspirować albo znaleźć własną wizję tego jedynego wspaniałego dnia - i to nie tylko jeśli chodzi o ślubny strój, ale też i piękne dekoracje na ślub!

 

Jak udekorować samochód do ślubu?

 

Pomysłów jest mnóstwo, tak samo jak i sposobów ich realizacji ;) Skromniejsze przybranie czy efektowne dekoracje - to wszystko zależy od Waszego gustu i tego, co zamówicie w kwiaciarni, firmie dekoratorskiej lub po prostu u koleżanki, która pomaga przy organizacji ślubu. W podjęciu decyzji może pomóc Ci to, co najczęściej wybierają Pary Młode - sprawdzone i piękne dekoracje samochodu ślubnego.

 

Zobacz 4 najpopularniejsze sposoby dekorowania auta na ślub

 

  • KWIATY

Kwiaty to niezastąpiony sposób dekoracji... praktycznie wszędzie i wszystkiego! Nic więc dziwnego, że i na samochodach ślubnych tak często widać pojedyncze pąki lub całe bukiety przymocowane do klamek czy maski auta.

 

Dekoracja samochodu do ślubu kwiatami

 

  • WSTĄŻKI

Kolejny ulubiony detal używany przez kwiaciarnie i firmy dekoratorskie - wstążki, wstęgi i tasiemki, szarfy i tiule idealnie nadają się, by w bardzo subtelny sposób wyczarować ujmującą dekorację. Stąd często wplata się je w bukiety, ale także mogą sprawdzić się jako samodzielna ozdoba - np. zawiązane na klamkach albo antenie samochodowej.

 

Dekoracja samochodu ślubnego ze wstążek

 

  • KOKARDY

Zawiązywane z wyżej wspomnianych tasiemek lub potężniejsze, większe, formowane z cięższych materiałów - kokardy dodają uroku i ładnie uzupełnią dekorację auta na ślub. Wystarczy taką w pasującym kolorze - najlepiej kolorze przewodnim wesela - przymocować z przodu lub tyłu samochodu. Dla zwolenników minimalizmu taka dekoracja z samej kokardy będzie wystarczająca.

 

Kokarda jako dekoracja samochodu na ślub

 

  • TABLICE REJESTRACYJNE

Tu pole do popisu jest spore - od tradycyjnych napisów typu "Para Młoda", "Nowożeńcy", po żartobliwe teksty z dystansem jak "Koniec wolności" czy z drugiej strony - "Droga do raju". Specjalne tablice rejestracyjne montuje się tylko na czas przejazdu kierowcy z Parą Młodą. Która wersja podoba Ci się najbardziej? :)

 

Dekoracja samochodu na ślub tablicą

 

Zdjęcia

Użytkownik:
Treść: