Porady i pomysły » Wieczór panieński

Wieczór panieński bez striptizera

0 (0 opinie)
Twoja ocena:
Wieczór panieński bez striptizera

Standardowy scenariusz wieczoru panieńskiego? Impreza w domu, impreza w klubie, striptizer i dużo wina/wódki/piwa/drinków... Ale czy zawsze? Oczywiście, że nie! Są Panny Młode, które nie lubią tego typu rozrywek, są też i takie, które nie lubią oklepanych rozwiązań - a męski striptiz na wieczorze panieńskim trzeba uznać za dość rozpowszechniony ;)

 

Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na wieczór panieński - bo chcesz podpowiedzieć coś swoim koleżankom albo sama organizujesz tę imprezę przyjaciółce czy siostrze - spójrz na poniższe propozycje! I koniecznie podziel się w komentarzu opinią, która przypadła Ci do gustu ;) A może masz swoją jeszcze inną wizję tzw. ostatniego dnia wolności? (kto w ogóle wymyślił to hasło! ;))

 

Pomysły na wieczór panieński bez striptizera


  • pobyt w SPA - weekendowy, całodzienny albo tylko godzinny. W zależności od zasobności portfela Twoich przyjaciółek i dalej zaplanowanych atrakcji możesz poczuć się niczym królowa i zrelaksować w jeden z najlepszych sposobów - oddając się i swoją urodę w ręce profesjonalisty, popijając kieliszek szampana ;)
  • wizyta w salonie kosmetycznym / fryzjerskim / u makijażystki / stylistki - na podobnej zasadzie, co powyżej, z takiej atrakcji pewnie nie korzystasz na co dzień, a fachowa opieka i pielęgnacja Twoich włosów, ciała, buzi czy garderoby zawsze daje poczucie zadbania i poprawie humor kobiecie. Idealny sposób na przyjemne wspomnienia z wieczoru panieńskiego!
  • lekcja wizażu, makijażu - wynajęta makijażystka może dojechać do Waszego lokum i udzielić profesjonalnych wskazówek jak malować się na co dzień czy od święta. I oczywiście umalować Was na wieczorne wyjście ;)
  • lekcja tańca - od profesjonalnej tancerki, która może przygotować dla Was układ taneczny albo pokazać podstawowe kroki do ulubionego tańca. Może coś klasycznego, walc angielski lub wiedeński, może gorące rytmy samby albo... taniec na rurze?
  • lekcja gotowania - np. na pokazie kulinarnym, zwłaszcza jeśli Panna Młoda kocha się w kucharzeniu!
  • wieczór kinowy
  • wieczór w teatrze
  • wieczór na kręglach / piłkarzykach / bilardzie
  • całodniowa gra zespołowa - w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną? Jaki jest ulubiony sport Panny Młodej?
  • wieczór panieński na wyjeździe - nad morzem lub jeziorem, w lesie czy górach. W jakimś zacisznym miejscu, gdzie będziecie mogły zrobić ognisko, posiedzieć przy kominku, spędzić czas na świeżym powietrzu albo grając i rozmawiając w przytulnej drewnianej chatce... Jeden z milszych scenariuszy wspólnego spędzenia czasu przez przyjaciółki.

 

Jakie jeszcze przychodzą Ci do głowy pomysły na niezapomniany wieczór panieński?

Użytkownik:
Treść: