Pytania i odpowiedzi » Suknie i dodatki

Pończochy czy rajstopy?

0 (0 opinie)
Twoja ocena:
Pończochy czy rajstopy?

ślubna bielizna

Pończochy wydają się oczywistym wyborem jeśli chodzi o ślubną bieliznę, ale może lepiej zdecydować się na rajstopy? W przypadku tych z nas, których natura nie obdarzyła idealną figurą rajstopy mogą sprawdzić się lepiej. Odpowiednie rajstopy korzystnie wyrzeźbią naszą sylwetkę i pozwolą zapomnieć o wciąganiu brzucha przez cały dzień. Pamiętaj, że brzucha nie da się wciągać cały czas i Twoim gościom oraz kamerzyście na pewno uda się utrwalić Ciebie w chwili nieuwagi. Dostępnych jest wiele modeli rajstop z koronowymi wzorami na wysokości uda, które doskonale imitują pończochy. Wybierając którąkolwiek z opcji pamiętaj o zakupie jednej lub nawet dwóch dodatkowych par.

Anonim
fajne
Kasia
Uważajcie na takie buty jak na zdjęciu. Buty do ślubu powinny mieć białe podeszwy i obcasy!
Kris
A może pończochy nylonowe, z paskiem - nie paseczkiem? Zobacz tu: http://www.nylony.eu
Anonim
Trzeba przyznać, że te buty na zdjęciu są po prostu brzydkie...

Nie mam nic przeciwko beżowym podeszwom. Te tutaj są brudno-beżowe...

Na pewno nie powinno się kupować butów z podeszwą "wyłażącą" na nosek, a obcas powinien być obity takim samym materiałem z jakiego jest but, a na pewno w takim samym kolorze co wierzch buta.

Co do dylematu rajstopy-pończochy - jeśli chcesz być seksi w noc poślubną możesz ubrać pończochy tuż przed zdjęciem sukni. Ja wolę bawić się bez lęku, że żabki w pasie się oczepią i bez uczucia lepiących się do siebie ud.
Janinka86
Najnowszy komentarz!
Pończochy samonośne są moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem. Nie ma możliwości aby się choćby o centymetr przesunęły (sprawdziłam na modelu Gatta za 16zł :) ). Nie chodzi o to, że pończochy są seksowniejsze, ale wydają mi się wygodniejsze po pierwsze przy korzystaniu z toalety, a po drugie boję się, że rajstopy mogłyby się "kulkować" przy górze i uciskać... Co o tym sądzicie?
Użytkownik:
Treść: