Pytania i odpowiedzi » Sale weselne i menu

Jakie są niebanalne dekoracje na stół weselny z kantadesek?

0 (0 opinie)
Twoja ocena:
Jakie są niebanalne dekoracje na stół weselny z kantadesek?

Jest kilka pomysłów na ciekawe ozdoby stołu weselnego przy użyciu cantedeskia zwanej popularnie kantadeska.

  • Pierwsze rozwiązanie jest idealne dla amatorów win. Zużyte butelki po winach można wykorzystać jako flakony na stół weselny. Wybieramy butelki jednego koloru, ale różnego kształtu i wysokości. Następnie rozstawiamy butelki na stołach po np. 5 sztuk. Do każdej z nich wykładamy po kilka kantadesek różnej wysokości.
  • Do kwadratowych wazonów z przezroczystego szkła wykładamy okrągłe, wysokie flakony z kantadeskami. Następnie okrągłe wazony z kwiatami obsypujemy dookoła różnymi przedmiotami. Mogą to być: drobne białe kamyczki, piasek (naturalny lub barwiony), muszelki, płatki z kwiatów, szyszki, liście, trawy. Flakon w środku można też owinąć sizalem, jutą, rafią i innymi materiałami.
  • Flakony ze szkła (okrągłe, kwadratowe, prostokątne) owijamy np. zapisanym papierem do nut, kolorową fizeliną, ozdobną koronką, jesiennymi liśćmi, wiankami itp. Ozdoby te można dodatkowo okręcić rafią w kolorze naturalnym lub ozdobną tasiemką. Do wazonów wkładamy kantadeski i np. pędy bambusa.

Pomysły na bukiety ślubne z kantadesek znajdują się w "Galerii zdjęć".

AG

Maja-ma-kota
Fajny pomysł z tymi butelkami. Uwielbiam białe wino i na pewno kilka butelek się znajdzie, aby zrobić takie dekoracje na parapecie w sypialni :-)
Ania
Najnowszy komentarz!
Super - dzięki za inspirację!
Użytkownik:
Treść: