Pytania i odpowiedzi » Różności

Jaka jest alternatywa dla zabaw weselnych?

0 (0 opinie)
Twoja ocena:
Jaka jest alternatywa dla zabaw weselnych?

Zabawy weselne mają swoich zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Dla jednych jest to atrakcyjna rozrywka, przerywnik w przyjęciu weselnym i sposób na rozruszanie gości. Dla innych to głośny spektakl, w którym zaproszeni biorą udział czasami wbrew swojej woli. Jaka jest więc alternatywa dla tego rodzaju atrakcji?taniec, wesele, zabawaPolonez - jeden z najstarszych polskich tańców. Potrafią go tańczyć wszyscy, którzy brali udział w balu maturalnym. Kroki do tego tańca są dosyć proste, a figury można naśladować od pary poprzedzającej. Dźwięk poloneza mobilizuje do udziału nawet tych, którzy stronią od parkietu. Na weselu można zatańczyć np. poloneza Wojciecha Kilara z filmu "Pan Tadeusz".

Walc ze świecą - kolejny, dosyć popularny taniec, który można zatańczyć na weselu. Aby uczynić z niego bardziej widowiskowy spektakl, należy przygotować dla wszystkich par świeczki zabezpieczone przed kapiącym woskiem. Taniec rozpoczyna z zapaloną świeczką Młoda Para. Następnie w tańcu przesuwa się w kierunku kolejnych par i odpalając kolejne świeczki sygnalizuje im zaproszenie do tańca.

Wspólna fotografia
- gości z pewnością ucieszy seria stylizowanych zdjęć, które będą wspaniałą pamiątką z wesela. Można w tym celu przygotować różne rekwizyty, które ubiorą osoby pozujące do zdjęć: np. kapelusze, peruki, stroje, maski karnawałowe i inne przedmioty, które pozwolą stworzyć ciekawą sesję fotograficzną w wybranym stylu. Zdjęcia takie można później poddać obróbce graficznej, aby w efekcie powstały fotografie czarno-białe, sepia, postarzane, itp.

AG

Użytkownik:
Treść: