Pytania i odpowiedzi » Pojazdy ślubne

Czy ślubna limuzyna służy tylko do transportu?

0 (0 opinie)
Twoja ocena:
Czy ślubna limuzyna służy tylko do transportu?

Samochód do ślubu, bez wzlędu na rodzaj (czy to będzie elegancka limuzyna, czy też stylowe auto retro) ma Was przede wszystkim przewieźć do kościoła lub urzędu i na salę weselną. Czy jednak jedyną funkcją ślubnej limuzyny jest transport?

Samochodowa sesja fotograficzna
Zdjęcia Młodej Pary we wnętrzu luksusowego samochodu należą zazwyczaj do bardzo udanych. Ślubne auto otwiera przed fotografem mnóstwo możliwości. Oto propozycje motywów do wykorzystania w takiej sesji:

  • Panna Młoda wyglądająca przez okno w samochodzie.
  • Państwo Młodzi w lusterku samochodowym (zarówno w lusterku środkowym, jak i w lusterkach bocznych).
  • Całująca się Młoda Para sfotografowana przez tylną szybę.
  • Panna Młoda wysiadająca z samochodu.
  • Państwo Młodzi na tle samochodu w ładnym otoczeniu (może w drodze do kościoła znajduje się jakiś uroczy plener do takiego zdjęcia).
  • Bukiet ślubny leżący na skórzanej tapicerce w samochodzie.

Ucieczka przed stresem
Ślubna limuzyna jest idealnym miejscem, aby odstresować się przed ślubem. Nie ma już wokół Was tłumów ludzi, którzy pomagają w przygotowaniach, a których zdenerwowanie może się Wam udzielić.  Nie zapomnijcie zabrać ze sobą ulubionej płyty CD, którą kierowca puści Wam w drodze na ceremonię (warto wcześniej sprawdzić, czy w samochodzie znajduje się odtwarzacz CD lub MP3). Można również zjeść w samochodzie pyszną czekoladkę lub wypić wspólnie lampkę szampana. Pomóc może również wzajemny, delikatny masaż karku lub zanucenie ulubionej piosenki.

Salon piękności na kółkach

Od wizyty u wizażystki upłynęła już godzina, a może dwie. Samochód do ślubu jest ostatnim miejscem, gdzie można przypudrować nos, poprawić szminkę na ustach lub usunąć skutki ewentualnych łez wzruszenia. Warto poprosić o pomoc w takim przypadku przyjaciółkę, która będzie z Wami jechała w roli świadka, lub samodzielnie zrobić kilka poprawek przy użyciu lusterka.
AG

Użytkownik:
Treść: