Pytania i odpowiedzi » Muzyka

Nie mogę zatańczyć pierwszego tańca, co robić?

0 (0 opinie)
Twoja ocena:
Nie mogę zatańczyć pierwszego tańca, co robić?

Nie każdy jest urodzonym tancerzem, część z nas ma też problemy z poruszaniem się. Jeśli czujesz dyskomfort na myśl o tańczeniu przed tłumem gości, masz kilka możliwych wyjść z sytuacji.

Jeśli jesteś sprawna, ale tańczenie Ci nie wychodzi:

  • Kurs tańca - nawet osoba z absolutnym brakiem wyczucia rytmu jest w stanie poprawnie odtańczyć dobrze przećwiczony układ. Zapisz się odpowiednio wcześnie i powodzenie gwarantowane.
  • Kilka par na parkiecie - umów się ze świadkami lub Waszymi rodzicami, że również wyjdą na parkiet podczas pierwszego tańca. Wystarczy, żesami przetańczycie minutę, zanim do Was dołączą.
  • Ratunek od wodzireja lub DJa- po pierwszych kilku minutach tańca, prowadzący zabawę zaprasza wszystkich na parkiet, może też zmienić muzykę na bardziej rytmiczną.
  • Komizm zamierzony - jeśli czujesz, że za nic nie będziesz w stanie ładnie zatańczyć, możecie spróbować czegoś zabawnego - na przykład kaczuszki, papayę, macarenę, czy inny taniec, który wszyscy znają i każdy potrafi zatańczyć. Goście mogą do was dołączyć. Zabawne tańce są ostatnio bardzo modne.


Jeśli nie możesz tańczyć:

  • Pierwsza piosenka - zaśpiewaj! Wystarczy zestaw do karaoke (płyta z muzyką i tekstami do wyświetlania na ekranie komputera) i dwa mikrofony. Goście na pewno będą wzruszeni i na długo zapamiętają wasz występ. Zwrotki możecie śpiewać na zmianę lub chórem, dobrze jest wybrać piosenkę, która jest rozmową ukochanych. Odpowiedni utwór możesz znaleźć na naszym forum w dziale "pogotowie piosenkowe".

 

 

Anonim
Najnowszy komentarz!
byłam na ślubie na którym panna młoda złamała nogę tydzień przed. Pan młody podczas pierwszego tańca wziął swoją żonę na ręce i tak przetańczyli nie jedną melodię
Użytkownik:
Treść: