Pytania i odpowiedzi » Fotografia i wideo

Jak wyglądać o 5 kilo mniej na zdjęciach ślubnych?

0 (0 opinie)
Twoja ocena:
Jak wyglądać o 5 kilo mniej na zdjęciach ślubnych?

Oglądając zdjęcia znanych aktorek, piosenkarek lub osób z pierwszych stron gazet, zastanawiałaś się na pewno, jak to się dzieje, że wyglądają tak szczupło. Prawda jest jednak taka, że znane "gwiazdy" nie różnią się tak bardzo od zwykłego śmiertelnika. Twój wyjątkowy dzień zbliża się wielkimi krokami. Przedstawiamy kilka sztuczek rodem z Hollywood, które wskażą Ci, jak wyglądać równie pięknie i korzystnie na zdjęciach. Będziesz przecież w tym dniu najbardziej obfotografowaną osobą.

Oczywiście gwiazdy, zanim pojawią się w błysku fleszów, stosują różne diety, fundują sobie opaleniznę, która ma efekt wyszczuplający, ale przede wszystkim przybierają odpowiednią pozę. Możesz się jej szybko nauczyć. Od czego więc zacząć? Przede wszystkim musisz mieć duże lustro i mnóstwo swobody. Tak więc zamknij drzwi przed innymi domownikami i w ciszy oraz spokoju rozpocznij ćwiczenia:

 

  • Stań przed lustrem i obróć się o jakieś 45 stopni w bok. Jedną stopę wysuń w kierunku lustra i przenieś ciężar ciała na tylną stopę.
  • Lekko wysuń głowę w kierunku lustra, aby uniknąć efektu podwójnej szyi.
  • Odsuń lekko ramiona od ciała. Dzięki temu, ramiona, które ma tendencję do tycia, nie rozpłaszczają się na ciele.
  • Ściągnij ramiona do tyłu, wypnij piersi do przodu i wciągnij lekko brzuch. Nie wciągaj brzucha za mocno, aby nie było widać żeber.
  • Kolana nie powinny być sztywno wyprostowane, ale też nie zginaj ich za bardzo.
  • Wypróbuj trik ze "świeżym spojrzeniem". W tym celu spójrz w innym kierunku niż lustro i na dany sygnał popatrz prosto w lustro uśmiechając się przy tym promiennie (w realnej sytuacji będzie to uśmiech tuż przed zrobieniem zdjęcia). Dzięki temu Twój uśmiech będzie wyglądał naturalnie, a nie jak zamrożony grymas.
  • Pamiętajmy, że zdjęcia robione od dołu dodają nam od 10 do nawet 25 kilogramów! (To samo dotyczy kamery, która i tak dodaje nam automatycznie 5 kilo ze względu na płaskie oświetlenie).
  • Jeśli chcesz ukryć mankamenty figury możesz w tym celu użyć bukietu ślubnego. Poćwicz przed lustrem, aby nie wyszła z tego sztuczna poza.
  • Suknia w jednym kolorze wydłuża sylwetkę, dlatego połączenie np. bordowego gorsetu i białej spódnicy nie jest korzystne dla każdej Panny Młodej.

 

Kiedy już opanujesz te triki, poproś zaprzyjaźnioną osobę o zrobienie kilku zdjęć, aby sprawdzić efekty i ewentualnie skorygować błędy. Powodzenia!

GOŚĆ
ja mam dobry sposób :] schudnąć pięć kilo. efekt murowany
lenka13
Najnowszy komentarz!
Ciekawe pomysły :D wbrew pozorom nie jest tak łatwo schudnąć 5kg, na portalu http://www.fotografia-slubna.pl tez czytałam o trikach by szczuplej wyglądać na zdjęciach, chyba najważniejszym punktem jest wyprostowana sylwetka
Użytkownik:
Treść: