Porady i pomysły » Suknie i dodatki

Jaką wybrać suknię ślubną na skromny ślub?

0 (0 opinie)
Twoja ocena:
Jaką wybrać suknię ślubną na skromny ślub?

Czy prosty i mały ślub nie wymaga aż tylu przygotowań? Nic bardziej mylnego! Nie tylko huczne uroczystości wiążą się z ogromem przygotowań. Te mniejsze, a już szczególnie jeśli chodzi o uroczystości ślubne - również ;) Co prawda może być mnie zaproszeń do załatwienia, mniejsza sala do zorganizowania czy skromniejsza suknia do znalezienia - ale ich poszukiwania i strategia, co jak z czym, mają podobny rozmach.

 

A propos sukni ślubnej na małe wesele - jeśli zastanawiasz się, jaki strój ślubny będzie pasował do ceremonii i przyjęcia bez tzw. pompy, zobacz poniższe wskazówki. Te modele idealnie podkreślą doniosły i piękny w swojej prostocie moment ślubu.

 

  • SUKNIA ŚLUBNA w kształcie litery A - klasyczny krój, czyli gorset z lekko rozszerzającą się spódnicą - suknia ślubna faktycznie przypominać może nieco kształtem literkę A. Ten model jest najchętniej wybierany przez Panny Młode z tego względu, że pasuje do każdego typu figury (pst, zobacz tutaj, czy upatrzona suknia ślubna pasuje do Twojej sylwetki!). Z mniejszą liczbą zdobień i swoim "spokojnym" krojem świetnie podkreśli elegancki charakter małego przyjęcia weselnego.

 

 Skromna suknia ślubna w kształcie litery A

 

  • ROMANTYCZNA - w zasadzie tzw. styl empire, jednak bez dodatkowych dodatków i zdobień. Romantyczna suknia ślubna empire jest zwiewna i lekka, a odcięcie tuż pod biustem dodaje jej dziewczęcego uroku. Szczególnie, jeśli oprawa Waszego ślubu też będzie delikatna i romantyczna, taka subtelna kreacja doskonale wpisze się w klimat uroczystości.

 

 Romantyczna suknia ślubna w stylu empire

 

  • PROSTA - najbardziej podstawowy krój sukni ślubnej. Jak nazwa wskazuje, suknia jest prosta od pasa w dół - i jednakowo szeroka na tej całej długości. Nie ma efektu rozkloszowania, opina się jedynie delikatnie na biodrach. Suknia ślubna o prostym kroju jest z pewnością jedną z najwygodniejszych, nie ma żadnych niewygodnych kół, konstrukcji czy nadmiernych warstw materiału, które ograniczałyby swobodę ruchów lub sprawiały, że staje się cięższa dla Panny Młodej.

 

 Prosta suknia ślubna z dekoltem w serce

 

Jak podobają Ci się te modele sukni ślubnej na skromny ślub?

 

Zdjęcia

 

Użytkownik:
Treść: