Porady i pomysły » Suknie i dodatki

Jaką wybrać suknię ślubną na huczne wesele?

0 (0 opinie)
Twoja ocena:
Jaką wybrać suknię ślubną na huczne wesele?

Planujesz huczne wesele? Ślub elegancki i wykwintny? Taka też powinna być Twoja suknia ślubna!

 

Zobacz modele sukni ślubnych, które idealnie podkreślą charakter ślubu i wesela

 

  • KSIĘŻNICZKA - najbardziej "balowy" ze wszystkich fason sukni ślubnej charakteryzuje się rozłożystą spódnicą, która często potrafi być naprawdę imponująca. Dlatego też świetnie nadaje się na przyjęcia weselne z rozmachem, organizowane w dworkach albo pałacach, lub też w elegantszych restauracjach.

    By uzyskać pożądany efekt rozkloszowania, w sukni ślubnej księżniczce stosuje się tony materiału układanego kolejnymi warstwami pod spodem (rzadziej - to znacznie droższa opcja plus suknia jest po prostu ciężka) albo popularne koło. Więcej o nim przeczytasz we wskazówkach przy wyborze sukni ślubnej.

 

Klasyczna suknia ślubna fason księżniczka

 

  • EMPIRE - bardzo elegancka suknia ślubna rodem z osiemnastowiecznej Francji. Cechuje się dość prostym i luźno puszczonym dołem, który zaczyna się już... odcięciem tuż pod biustem. Liczne hafty i aplikacje pomogą stworzyć bardzo szykowny, a jednocześnie z romantyczną nutą strój ślubny Panny Młodej.

 

Elegancka suknia ślubna w stylu empire

 

  • RYBKA, inaczej SYRENA - idealnie prezentuje się na wykwintnych przyjęciach, a co dopiero na własnym gustownym weselu! Rybka jest bardzo dopasowana do ciała, najlepiej więc wygląda na Pannach Młodych o nienagannych figurach (zob. więcej o sukni ślubnej dopasowanej do sylwetki). Kojarzy się z szykiem i klasą, najczęściej jest też bogato zdobiona. Ten wyjątkowy krój znajduje zastosowanie przy wyjątkowych okazjach, na galach itp. Rzadko spotyka go się na zwyczajnej, a już w ogóle skromniejszej imprezie.

 

Biała suknia ślubna rybka

 

Zdjęcia

Użytkownik:
Treść: