Porady i pomysły » Prezenty

Prezent dla męża

0 (0 opinie)
Twoja ocena:
Prezent dla męża

Chociaż nie jest to tradycją, czasami myślimy o prezencie dla przyszłego męża z okazji ślubu. Oto przykłady niestandardowych podarunków dla ukochanej osoby, których ideę można wykorzystać również przy innych okazjach (imieniny, urodziny, rocznica, itp.).

Komiks - książeczka
Do zrobienia komiksu / książeczki potrzebujesz dużo wyobraźni i trochę talentu artystycznego. Najpierw warto przypomnieć sobie najzabawniejsze, albo najbardziej przełomowe momenty w Waszej znajomości. Może to być sytuacja, w której się poznaliście, pierwsza randka, odbyte wycieczki, zabawne gafy, itp. Następnie wydarzenia te ułóż w chronologicznym porządku i nanieś na papier. Jeśli planujesz przedstawić ciąg wydarzeń, wówczas można je przedstawić w formie komiksu. Wydarzenia odległe czasowo, można zaprezentować w formie książeczki z ilustracjami. Istnieje szereg technik malarskich, które to ułatwią: rysunek kredką, kredą malarską, węglem drzewnym, grafitem, kredkami, piórkiem, itp.

Trunki
Twój przyszły mąż jest koneserem wina? Na pewno ucieszy go prezent w postaci ulubionego napoju. Przed zakupem poszukaj rekomendacji na grupach dyskusyjnych i portalach dla miłośników win. Następnie zamów 12 butelek win z różnych regionów świata (np. z  Chile, Włoch, Chorwacji, Francji, RPA, itp.). Przygotuj do tego piękną drewnianą skrzynkę oraz karteczki z nazwami miesięcy, które przymocujesz za pomocą rafii do każdego wina. Co miesiąc począwszy od dnia Waszego ślubu możecie uczcić kolejny miesiąc Waszego małżeństwa lampką wybornego Cabernet, Merlot lub Chardonnay. Najlepszą, ostatnią butelkę możecie przeznaczyć na świętowanie Waszej pierwszej rocznicy ślubu.

Podobny prezent można przygotować również z innych trunków. Wystarczy kupić kilka butelek, a może nawet buteleczek dobrego ginu, koniaku lub rumu, a następnie przywiązać do nich karteczki z okazjami, które będziecie świętować przy dobrym drinku (np. zakup wspólnego mieszkania, samochodu, pierwszą małżeńską sprzeczkę, pierwsze małżeńskie wakacje).

Kalendarz
Kolejnym pomysłem jest zamówienie spersonalizowanego kalendarza, do którego sama wybierzesz zdjęcia. Ładnie będą wyglądały zdjęcia w jednym odcieniu (czarno-białe lub sepia) z różnych miejsc lub zrobione o różnych porach roku. Mogą to być również zdjęcia makro ukochanej osoby wraz z ciekawym cytatem lub myślą. Dla przykładu przy zdjęciu oka można napisać: "Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć razem w tym samym kierunku" Antoine de Saint-Exupery. Zdjęcie ucha można podpisać "To nic. Wystarczy kochać słuchać i obejmować" Jan Twardowski.
Alternatywą są zdjęcia miejsc, które chciałabyś odwiedzić lub zobaczyć z ukochaną osobą. Obojętne czy to będzie mała restauracja z doskonałym jedzeniem, ciekawa galeria sztuki, a może urocze miasteczko, zdjęcia powinny pokazywać miejsca, których odwiedzenie sprawi Wam obojgu radość.

Warto pamiętać, że najlepiej zapamiętany zostanie podarunek, którego przygotowanie wymagało od nas trochę wysiłku.
AG

Anonim
Jeśli para młoda, ma poczucie humoru, fajnym prezentem może okazać się też koszulka z jakimś zabawnym nadrukiem. Na rynku dostępne są gotowe np. z napisem: "koniec wolności", "game over", lub taka lista "przed ślubem, poślubie", gdzie jest opisane jak pani młoda zmieni się po ślubie ;)
Anonim
znakomitym pomysłem na prezent dla męża, ojca, brata, kochanka będzie zestaw torebek podróżnych na bieliznę projektu Metka by Traczka. Niezbyt rozgarniętym lub roztargnionym panom podpowiedzą, gdzie co znaleźć w walizce na wakacjach lub w delegacji służbowej.
Anonim
Prezent z okazji ślubu...??? Pierwsze słyszę ja juz jestem 3 lata po ślubie więc za późno, ale szukam czegoś oryginalnego na rocznicę ślubu, a dokładnie chodzi o prezent związany z dużą dawką adrenaliny i najlepiej z autami, moze ktoś ma jakiś pomysł????
alexa
Najnowszy komentarz!
auta i prezent to najlepszy prezent jeszcze adrenalina no no ja moge powiedzic co nie co na ten temat kocham auta i to co maja pod maska czyli np 400KM czesto wykupuje voucher na jeden z motoprezentu czyli jazda ferrari bez ograniczen ale za to z bardzo duza dawka adrenaliny smiga ile sie da na torze w Moto Parku- Ułęż tam trzeba byc i to przezyc aby to zrozumiec tego nie da sie słowami opisać... mega emocje :-)))
Użytkownik:
Treść: